Grupper Ungdom 2017

Grupper Ungdom 2017

Grupp 1   Grupp 4
Jesper Aronsson   Simon Stehlin
Jonatan Liljeblad   Linus Nilsson
Oliver Liljeblad   Alexander Hildemar
Cameron Phillips   Daniel Andersson
Emil Landin   Hampus Fors 
Simon Havborg   Hugo Bjurgren
Jesper Borg   Tim Karlsson
Andreas de Carolis   Samuel Pettersson
William Schill   Mattias Grapenmark
Alexander Isacsson   Coach
Erik Sabelström Holmberg   Peter Fors 0736602219
Oskar Nilsson   Hans Bjurgren 0705089698
Jesper Wase   Hans Petersson 0722272761
Coach   Träning:
Charlie Aronsson 0705355614   Måndag 16.30-18.00(16.45-17.45)
Kristofer Liljeblad 0709576349   Torsdag 19.00-20.30(19.15-20.15)
Träning:    
Måndag 17.45-19.15(18.00-19.00)   Grupp 5
Torsdag  17.45-19.15(18.00-19.00)   Oliver Möllenhoff
    Joachim Eriksson
Grupp 2   Marcus Gustafsson
Olle Hugo(måndagar med Grp 3)   Alexander Stern 
Ludvig Netterholt(måndagar med Grp 3)   Gustav Henningsson
Petter af Klercker   Coach
Sebastian Myhre   Jonny Möllenhoff 0768314776
Bill Haglund   Träning:
William Grunder   Onsdag 17.45-19.15(18.00-19.00)
Henrik Björklund   Torsdag 16.30-18.00(16.45-17.45)
Gustav Hogeus    
Kalle Lindström   Grupp 6
Linus Nilsson   Emma Johansson
Viktor Kilhberg   Felicia Nilsson
Wlliam Milton   Isabelle Loman
Coach   Elin Holmgren
    Mathilda Holmgren
    Ebba Runnestad
Träning:   Maja Waxegård
Måndag 17.45-19.15(18.00-19.00)   Alice Atterfors
Onsdag 19.00-20.30(19.15-20.15)   Coach
    Joakim Loman 0733693069
Grupp 3   Henrik Nilsson 0702106667
Simon Plymouth   Träning:
Henrik Nordin   Måndag 19.00-20.30(19.15-20.15)
David Forselius   Torsdag  17.45-19.15(18.00-19.00)
Simon Bossér    
Jonathan Stern    
Daniel Plymouth    
Jonatan Ernius    
Alfred Wallman    
Mårten Nystrand    
Martin Ling Ros    
Coach    
Walter Stern 0702126652    
Björn Forselius 0703685559    
Träning:    
Måndag 19.00-20.30(19.15-20.15)    
Onsdag 17.45-19.15(18.00-19.00)    
     
     
     
     
     
Grupp 7   Grupp 10
Julia Lindberg   Max Ekstedt
Emma Törnroos   Emil Wallinder
Julia Lindström   Oscar Löfström
Alina Östensson   Axel Nilsson
Veronica Jansson   Daniel Svärd
Wilma Kastanius   Samuel Larsson 
Sofia Samuelsson   William Widlund
Matilda Larsson   Gustav Roman
Coach   Mattias Johansson
Mats Larsson 0707281329   Erik Lindh
    Filip Kull
Träning:   Jacob Trollsås
Tisdag 19.00-20.30(19.15-20.15)   Coach
Torsdag  17.45-19.15(18.00-19.00)    
     
Grupp 8   Träning:
Rebecca Brink   Måndag 16.30-18.00(16.45-17.45)
Emilia Manntz   Torsdag 19.00-20.30(19.15-20.15)
Tilda Nilsson    
Vide Blomdahl   Grupp 11
Lisa Lundell   Hannes Brasch
Johanna Mickelsson   Albin Forsberg
Coach   Emil Herdin Ringstedt
Petra Lindström 0703031554   Hugo Andersson
Jörgen Brink 0735071100   Jonathan Göransson
Håkan Manntz 0706851013   Oskar Ingelfeldt
Träning:   Kasper Östman
Onsdag 19.00-20.30(19.15-20.15)   Alexander Schreiber
Torsdag  17.45-19.15(18.00-19.00)   Erik Lindevald
    Victor Strang
Grupp 9   Rasmsus Wiberg(torsdagsträning)
Sara Myrberg   Rasmus Kälvenstam(torsdagsträning
Miranda Jansson   Lukas Kälvenstam(torsdagsträning)
Emma Ankarsjö   Coach
Filippa Jinghall   Pierre Strang 0707930775
Emma Lindström    
Coach   Träning:
    Tisdag 16.30-18.00(16.45-17.45)
    Torsdag 16.30-18.00(16.45-17.45)
Träning:    
Tisdag 17.45-19.15(18.00-19.00)   Grupp 12
Torsdag 16.30-18.00(16.45-17.45)   Markus Karlsson
    Fredrik Samuelsson
    Marcus Grunder
    Liam Ydén
    David Klerkestam
    Erik Lundell
    William Svärd
    Rasmsus Wiberg(torsdagar med Grp 11)
    Rasmus Kälvenstam(torsdagar med Grp 11)
    Lukas Kälvenstam(torsdagar med Grp 11)
    Tom af Klercker
    Maximus Gregory
    Coach
    Fredrik Svärd 0733860505
     
    Träning:
    Tisdag 17.45-19.15(18.00-19.00)
    Onsdag 16.30-18.00(16.45-17.45)